Przed Świętami Wielkanocnymi w Publicznym Przedszkolu w Głoskowie zawitały panie z Gminnego Ośrodka Kultury w Borowiu. Zorganizowały dzieciom zajęcie, które polegało na sklejaniu koszyczka wielkanocnego z barankiem. Podstawą do stworzenia „barankowych” koszyczków stały się papierowe elementy, odpowiednio pocięte i złożone. Dzieci w wielkim skupieniu przystąpiły do sklejania poszczególnych elementów, tj. koszyczek, głowa, raczki, nóżki,  itp. Następnie z wielką starannością rysowały uśmiechnięte buzie swoim barankom.

Po pracy dzieci chętnie pozowały do zdjęć w pięknych opaskach wraz z własnoręcznie zrobionym koszyczkiem.

{phocagallery view=category|categoryid=41|imageid=0|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|float=left|displaydescription=0|detail=8}