Od 18 do 28 lutego 2014r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Borowiu odbyły się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Dzieci, które przybyły bardzo starannie wykonywały kwiaty z bibuły na zajęciach plastycznych z Panią Anną Świątek. Dzieci uczestniczyły w wielu rodzajach zajęć ale czasu nie zabrakło także na gry i zabawy. 26 lutego dzieci w Gminnym Ośrodku Kultury odwiedził iluzjonista Pan Łukasz Podymski. Ostatniego dnia ferii zimowych z GOK-iem odbyły się zajęcia komputerowe z młodzieżą. Dzieci z Gminy Borowie były bardzo zadowolone, ponieważ po każdym dniu zajęć wychodziły z uśmiechniętą buzią.

{phocagallery view=category|categoryid=33|imageid=0|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|float=left|displaydescription=0|detail=8}