15 lutego 2014 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Borowiu odbyło się spotkanie karnawałowe z Zespołami Ludowymi z terenu Gminy Borowie oraz Gminną Orkiestrą Dętą. Pan Wójt Wiesław Gąska wyróżnił okolicznościowymi podziękowaniami Zespoły oraz Orkiestrę. Podziękowanie za współpracę i reprezentowanie Gminy Borowie w przeglądach i konkursach otrzymały: "Lalinianki, "Iwowianki", Zespół Ludowy z Chromina, Zespół Ludowy "Borowianki" i Gminna Orkiestra Dęta w Borowiu.

{phocagallery view=category|categoryid=31|imageid=0|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|float=left|displaydescription=0|detail=8}