W Gminnym Ośrodku Kultury w Borowiu odbyły się warsztaty kosmetyczne – MARY-KAY.

8 lutego 2014 r. Panie z MARY-KAY pokazały przybyłym Paniom jak pielęgnować swoją skórę, by była piękna i promienna. Zaprezentowały kosmetyki, które są odpowiednie dla każdego typu skóry. Największa radością były zaprezentowane techniki makijażu. Dzięki Paniom z firmy MARY-KAY, każda uczestniczka warsztatów wie jak dobierać kosmetyki dla swojej skóry.

{phocagallery view=category|categoryid=29|imageid=0|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|float=left|displaydescription=0|detail=8}