Kwiaty we wszystkich kolorach tęczy, prawie jak żywe – to efekty pracy pań, które wzięły udział w warsztatach haftu wstążką.

Zajęcia odbywały się w Gminny Ośrodku Kultury w Borowiu. Przed dwa dni kilka chętnych pań uczyło się, jak ze zwykłej wstążki, zrobić kwiatowe arcydzieło. Przybyłe na zajęcia panie z terenu gminy Borowie były bardzo zadowolone z uczestnictwa w warsztatach.

Warsztaty prowadziła Zofia Bartosiewicz, która zaprezentowała jak wykonać piękne wzory kwiatów i inne motywy dekoracyjne. Uczestniczki zajęć będą mogły teraz same w domu wykonać ozdobne serwetki, poduszki czy kartki okolicznościowe.

Galeria zdjęć:

Thursday the 16th. .