Goście czytali przedszkolakom wybrane wiersze polskich poetów. Wójtowi gminy Wiesławowi Gąsce, proboszczowi miejscowej parafii ks. Dariuszowi Parafiniukowi, zastępcy komendanta powiatowego policji podinsp. Markowi Niezgodzie i dyrektorce GOK Katarzynie Iwaniec czytanie bajek szło płynnie, o czym świadczyło zachowanie dzieci, które w skupieniu słuchały wierszy znanych polskich poetów Jerzego Brzechwy: „Pomidor”, „Jajko”, „Siedmiomilowe buty”, „Wrona i ser”, „Na straganie”, „Sójka”, „Koziołeczek” oraz Juliana Tuwima „Rzepka.

Przedszkolaki również miały dla gości niespodzianki, a były to pięknie zaśpiewane piosenki, wyrecytowane wiersze oraz własnoręcznie wykonane dzbanuszki z kwiatami z bibuły, które dzieci wręczyły czytającym w podziękowaniu za ciekawe i niecodzienne spotkanie. Zakończenie spotkania było bardzo słodkie, ponieważ przedszkolaki zajadały cukierki rozdane przez dyrektor GOK-u.

Galeria zdjęć:

Thursday the 16th. .