Oficjalny serwis Gminnego Ośrodka Kultury w Borowiu Gminna Biblioteka Publiczna w Borowiu Gminna Izba Pamięci Gminna Orkiestra Dęta

Wraz z początkiem ferii ruszył projekt Borowie Show. W poniedziałek 13 lutego, odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne na którym grupa młodzieży dokładnie zapoznała się z celem i tematem projektu. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia :)

 

  

 

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do aktywnego spędzenia ferii zimowych z Gminnym Ośrodkiem Kultury oraz z Gminną Biblioteką Publiczną. 

Zaczynamy od 13 lutego tj. poniedziałek, od godziny 10 :)

 

  

Zapraszamy młodzież z terenu gminy Borowie do udziału w projekcie teatralnym. Przed nami 6 miesięcy ciekawych i inspirujących spotkań :)

 

Uroczystym przecięciem wstęgi otwarto Gminną Bibliotekę Publiczną im. Waltera Nurzyńskiego w Borowiu po przebudowie w w ramach NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA Priorytetu 2 INFRASTRUKTURA BIBLIOTEK 2016-2020. W części oficjalnej zaproszeni goście wygłosili okolicznościowe przemowy składając gratulacje i życząc dalszych sukcesów a ks. Marcin Gnyszka dokonał poświęcenia obiektu. Na zakończenie uroczystości Pani Halina Prządka zaprezentowała swoje wiersze pochodzące z tomiku "Całą Duszą".

 

         

Przebudowę Gminnej Biblioteki Publicznej w Borowiu zrealizowano w ramach

NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA Priorytetu 2 INFRASTRUKTURA BIBLIOTEK 2016-2020

 

     

Saturday the 17th. .